MODLITEBNÝ RETRIT KEMO 3. – 9. januára 2017

Опубликовано в Naša služba

640x430 2 leto16 angl

Drahí priatelia i hostia Kyjevského hebrejského mesiánskeho zboru (KEMO)! Dôležitá informácia pre vás! Od 10. novembra do 20. december 2016 je OTVORENÁ REGISTRÁCIA na ZIMNÝ MODLITEBNÝ RETRIT KEMO!

3. – 9. januára 2017 vás očakávame v Puščej Vodici neďaleko Kyjeva na modlitebnom odlúčení sa  pre Boha a s Bohom v chválach, uctievaní, pri čítaní Jeho Slova.

Oddeľte sa hoci len na pár dní od sveta, od všednosti a starostí a vystúpte na Horu Hospodinovu spoločne s ďalšími Božími deťmi. Bude to čas chvál v kolotancoch i s piesňami, čas modlitieb, rozjímania nad Božím Slovom i rozoberanie dôležitých tém o osobnej viere a duchovnom raste. Budete mať čas aj na neformálne stretnutia so služobníkmi z rôznych konfesií.

Vás, ktorí sa chcete priblížiť Bohu a duchovne porásť – pozývame na retrit KEMO.

Pripomíname,  že pre záujemcov o účasť na retrite je POVINNÁ REGISTRÁCIA.A dôležitý doplnok : Napriek tomu, že si neobjednáte ubytovanie prostredníctvom organizátora Retritu, ale plánujete sa  na Retrite zúčastniť,  PREDBEŽNÁ registrácia je POVINNÁ.

A ešte pár slov navyše.....

Modlitebné výjazdy spojené s pôstom (Retrit) organizuje Kyjevský hebrejský mesiánsky zbor (KEMO) trikrát v roku už  posledných osem rokov.

Ich základným cieľom je modlitebné oddelenie sa pre čas s Bohom, intenzívnejšie hľadanie Božej Tváre, duchovný rast i výmena skúseností medzi služobníkmi rôznych zborov, cirkví, veriacich v Iešua (Ježiša). Na retritoch KEMO sa pravidelne zúčastňujú veriaci (predovšetkým služobníci) Ukrajiny, Ruskej federácie a z mnohých krajín Európy (vrátane Slovenska a Čiech), Ázie, Ameriky i Afriky. Na  ostatnom augustovom  retrite sa zúčastnilo 1696 ľudí z rôznych krajín sveta zo 177 kresťanských cirkví.

Počas uplynulých rokov vyučovali na retritoch mnohí známi evanjelikálni služobníci, kazatelia: Paul Zink, John Arnott, Rick Corelli, Rozmary Klaussen, Mathew Kuruvilla, Jim Anderson, Petr Oktaba, Sergej Šidlovský, Boris Grisenko a ďalší.

Starší rabín KEMO Boris Grisenko: „Svetové mesiánske hnutie (v súlade s biblickými proroctvami) - je jedno z najdôležitejších hnutí Božieho obnovenia v posledných časoch. A retrity KEMO sú jedným z „pódií“, na ktorom sa tento Boží pohyb obnovovania prezentuje a odkiaľ sa rozširuje prostredníctvom každého, kto chce slúžiť Bohu v moci a v milosti posledných časov“.

Email:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Viera Bajtošová

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Добавить комментарий
© kemokiev.org –  сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2018
При использовании материалов сайта гиперссылка на kemokiev.org обязательна
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов