Rozpoczęła się rejestracja na zimowy Modlitewny Retreat KEMO!

Опубликовано в Modlitewny Retrit

retreat spriing

03.01 – 09.01.2019 roku odbędzie się kolejny Modlitewny Retreat w Puszczy – Wodica pod Kijowem.

Jeżeli chcielibyście, żebyśmy zarezerwowali dla Was noclegi na czas Retreatu – musicie koniecznie zarejestrować się wcześniej.

Miejsce odbywania się Retreatu i rejestracji : Kijów Puszcza Wodica , ul. Kwitki Cisyk ( dawna Gamarnika) 54, Kompleks sportowy bazy wypoczynkowej 

Jak dojechać: od stacji metro „Nivki” – busik (marszrutka) w stronę Puszcza Wodica Nr 719, 226 do przystanku „10-ta linia, Baza „Sokoł”

Zasady rejestracji oraz zakwaterowania są przedstawione w załącznikach.

To wspaniały czas i miejsce na przybliżenie się do Bożego serca, duchowego wzmocnienia i wzrostu. Oddzielcie się choćby na kilka dni od trosk i codzienności i wejdźcie na Górę Bożą razem z innym Bożymi dziećmi! Podczas Retreatu będzie też czas na ciepłe, nieformalne relacje z braćmi i siostrami z różnych krajów, wymiana doświadczeń i wspaniałe momenty uwielbienia w tańcach i pieśniach, rozważanie Słowa i tematów ważnych dla osobistej wiary i duchowego wzrostu.

Każdego, kto pragnie przybliżyć się do Boga i wzrosnąć duchowo – zapraszamy na zimowy Retreat KEMO 2019 !

Rozpoczęcie rejestracji na Retreat01 listopada 2018 
Zakończenie rejestracji na Retreat14 grudnia 2018

PS. Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w modlitewnym retreacie, również jeśli nie planujecie korzystać z naszej bazy noclegowej.

Uwaga ! Opłata za tłumaczenie podczas retreatu jest pobierana niezależnie od tego, czy wypożyczacie sprzęt do odbioru, czy słuchacie tłumaczenia wykorzystując własny telefon / radio.

Czekamy na was!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Добавить комментарий
© kemokiev.org –  сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2018
При использовании материалов сайта гиперссылка на kemokiev.org обязательна
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов