Магія Подолу... Київ - це не будинки. Це атмосфера, дух міста

Опубликовано в Новости СМИ оНАС

1 1

Часом у місті відбуваються речі, про які мало хто знає. Вони просто губляться в таємничих лабіринтах міських вулиць і залишаються непоміченими для очей завжди зайнятих городян.

Однак, часто-густо, такі зовсім невеличкі, видовища є душею міста, його загадковим життям, яке вирує окремо від метушні та галасливого хаосу. Скажіть, чи підозрювали Ви коли-небудь, що в найзатишнішому куточку Києва, тобто на Подолі, щоп’ятниці збираються талановиті музиканти? Вони, звичайні люди, забувають про роботу та сімейні клопоти, аби дарувати Вам своє серце!  

Тож кожен перехожий, який за забаганкою долі опиниться у вечір передвихідного дня біля пам’ятника великому Сагайдачному, почує веселі мотиви єврейських мелодій і побачить запальних хлопців та дівчат в національних костюмах ізраїльського народу. Той самий перехожий дуже здивується, коли помітить, скільки людей надають перевагу колортній музиці  та Сагайдачному, а не келиху пива в сусідньому пабі. Але що ж їх приваблює?

article 223001 photo0 75303 mid315Певна річ, музика.  Тут, просто неба грають по черзі два колективи: чисто чоловічий “Дерех” і гурт із чарівною солісткою, який поки що не віднайшов свою назву. В репертуарі цих бендів знайдеться все: від чисто єврейської класики в стилі “Хави нагіли” до драйвового року чи джазу. Загалом, їхня творчість – це данина оптимізмові, адже більшість пісень присвячено красі, неповторності кожної миті життя. Ще одна тематика пісень – Бог. Декому може здатися, що це закрита “вечірка” для релігійних прихильників Ізраїлю, але це не так. Зовсім не обов’язково бути євреєм чи віруючим, аби насолоджуватись неймовірно сонячною атмосферою цього міні-концерту.

Крім того, тут нагодують усіх голодних: снеки  та освіжаючий лимонад роздають абсолютно безкоштовно. Ось така нетипова єврейська щедрість.

Ну а після добрячої перекуски можна й потанцювати, трусонути зайвими калоріями! А якщо хтось раптом не вміє, то не страшно: принаймні декілька примітивних рухів запам’ятає кожен. Та й у будь-якому разі всю увагу перехоплюють ось такі дівчата в костюмах:

121

Гарненько натанцювалися, наїлися, наспівалися..тепер можна і фото на згадку зробити:

Ось таким яскравим життям живе Поділ у вечірню п’ятницю. Кого ж тільки не зустрінеш, блукаючи містом!..

122

 

Автор - Наталія Виноградська, студентка журналістського факультету КНУ

джерело eramedia.com.ua

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить© kemokiev.org –  сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2017
При использовании материалов сайта гиперссылка на kemokiev.org обязательна
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов