Najnovšie články

Pozývame na pastorský retrit 28. októbra - 1. novembra 2019

2019-08-07 21:00:00

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Pastorov, vodcov misií i biblických škôl pozývame na pastorský retrit, ktorý sa uskutoční 28. októbra - 1. novembra 2019

Letný modlitebný RETRIT – AUGUST 2019 sa blíži

2019-07-12 10:00:00

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Letný modlitebný RETRIT organizovaný Kyjevským hebrejským mesiánskym zborom v Kyjeve (KEMO) sa bude konať od 25. augusta do 30. augusta 2019 v Puščej Vodici pri Kyjeve. Okrem členov KEMO sa na ňom zúčastnia aj služobníci mesiánskych kongregácií a kresťanských cirkví z Ukrajiny a ďalších krajín.

POVEDZ "NIE" BEZBOŽNÉMU SEBA ODSÚDENIU !

2019-07-10 15:23:45

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Seba obviňovanie, seba odsúdenie, duch sklamania - to vonkoncom nie je to, čo by nás malo sprevádzať našim životom, v čom by sme museli prebývať. Hotovo, skončilo ! Musíme byť otvorení pre usvedčenie od Ducha Božieho, aby Duch Svätý mohol poukázať na nesprávne veci v našom živote. Avšak tento smútok nás má priviesť k pokániu, k premene a radosti z toho, že s Bohom môžeme všetko zmeniť. Je dôležité, aby sme neuviazli v skľúčení, čo v konečnom dôsledku sa stáva samo-ospravedlňovaním. Netreba dovoliť nepriateľovi, aby nás viedol hlboko do seba odsúdenia.

Kyjevský hebrejský mesiánsky zbor

Опубликовано в Slovensko

S radosťou Vás vítame na stránke Kyjevského hebrejského mesiánskeho zboru! (KHMZ)

Ak Vás zaujíma služba hebrejskému národu, alebo máte otázky, prečo slúžiť Hebrejom alebo ako im slúžiť, alebo sa zaujímate o činnosť KHMZ – vitajte na našej stránke! Dúfame, že tu pre seba nájdete množstvo užitočných informácií.

Kyjevský hebrejský mesiánsky zbor sa zrodil po 1 festivale hebrejskej hudby a umenia, organizovanom misiou „Počuj Izrael“ (Jonathan Bernis), ktorý sa uskutočnil na Ukrajine v roku 1994. Od prvých dní založenia je rabínom (pastorom) zboru Boris Saulovič Grisenko, vicepredseda Medzicirkevnej Rady Ukrajiny, čestný doktor teológie CLST (Christian Life School of Theology). V súčasnosti  má KHMZ okolo 2000 členov Hebrejov aj Nehebrejov, ktorí prijali Ješuu Mesiáša (Ježiša Krista) za svojho Pána. Cieľom činnosti zboru je prebudenie hebrejského národa a šírenie hebrejskej mesiánskej vízie po celom svete.

  • Евреям
  • Евреям
  • Евреям

V čo veríme?

Cieľom vízie KHMZ je prebudenie hebrejského národa a zahŕňa v sebe:

  • Prebudenie cirkvi, obnovenie a rozvoj hebrejskej zložky v Tele Mesiáša
  • Spasenie, v prvom rade hebrejského národa, účasť na prebudení medzi ostatnými národmi
  • Opustenie nebiblických extrémov kresťanstva, judaizmu
  • Oslobodenie od „humanizmu“ a okultnej duchovnosti
  • Obnovenie celistvého Tela Mesiáša v súlade s Božím plánom: oslobodenie od antisemitizmu, ľahostajnosti k hebrejskému národu a od nebiblického ponímania.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.