STÓJ W WOLNOŚCI !

Опубликовано в Słowo Rabina

Stój

Przed retreatem zrozumiałem, że wielu ludzi przyjedzie tutaj z duszewnymi i duchowymi drzazgami, strzałami zasianymi w ich życiu, i że Bóg będzie ich uwalniać na retreacie. I widzimy, jak wielu niesamowitych cudów Bóg już dokonał i jak wiele cudów będzie się jeszcze ujawniać po zakończeniu retreatu. Ponieważ w jedności szukamy Pana, umacniając się nawzajem, pomagając sobie nawzajem, te strzały i odłamki kłamstwa złego zostaną wyrwane! Ale przyjmując tę wolność, będziemy musieli jej chronić. 

Wielu może mieć wszelkiego rodzaju myśli i odczucia, że tej wolności jakby nie ma. Jeśli takie myśli będą przychodziły - po prostu wiedzcie jedno - to jest KŁAMSTWO ! Nie zgadzajcie się, nie akceptujcie tego, nie przyjmujcie tego za prawdę. Jeśli te myśli i odczucia będą stawiać w wątpliwość wszystko to, co Bóg dla was zrobił tutaj - to jest kłamstwo!

Może to być odruch ciała, które przywykło do starego problemu, wadliwego stanu. A wolność jest nowa. A nasze ciało może postrzegać, to co stare jako prawdę, jako prawdziwą realność.

I musimy zrozumieć, że jeśli przyjdzie: stary stan, wspomnienia, uczucia, presja, to nie musimy chować głowy w piasek, ale odważnie odwróć się i powiedzieć „TFU NA CIEBIE !!!” Wyplujcie tę starą truciznę! Bóg dokonał prawdziwego zwycięstwa i dał wolność w waszym życiu! I nie ma dla Niego problemu, w którym On nie mógłby nas pocieszyć i nam pomóc.

© Andriej Ługowski , starszy KEMO // zimowy retreat modlitewny KEMO 2019

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.